AGENCJA HANDLOWA MASTER - IMPORT EXPORT

O firmie

Jako Agencja Handlowa Master Import Export od wielu lat działamy na europejskim rynku. Specjalizujemy się w imporcie oraz exporcie towarów różnego rodzaju dla branż przemysłowych. Zdobyliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasz zespół tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z nich do swoich zadań zawsze podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Stawiamy na ciągły rozwój oraz podnoszenie umiejętności a przede wszystkim na jakość obsługi. Nasz sukces to sukces naszych Klientów.

W ich imieniu pomagamy, prowadzimy oraz operujemy dokumentami przewozowymi, celnymi i wszystkimi innymi obowiązującymi w handlu międzynarodowym. Organizujemy również transport, dystrybucję oraz sprzedaż od producenta do klienta końcowego.

Agencja Handlowa Master Import Export należy do grupy Ahm.

Misja

Naszym celem jest zapewnienie klientom wysokiej jakości usług w zakresie importu oraz exportu różnego rodzaju towarów. Od początku zamówienia do dostarczenia produktów prowadzimy i zajmujemy się niezbędnymi formalnościami oraz dokumentacją wymaganą w handlu międzynarodowym.